en az 3 karakter olmalıdır
Aktif Yol Yardımı

Aktif Yol Yardımı

Aktif Yol Yardım

Honda sahibi olmanız sizi sadece motosiklet dünyasının en gelişmiş teknolojileri ile buluşturmaz. Aynı zamanda büyük Honda ailesinin bir üyesi olursunuz. Satış sonrasında karşılaşabileceğiniz zorluklara yönelik başvurabileceğiniz Aktif Yol Yardımı hizmeti de Honda sahibi olarak sizi bekleyen ayrıcalıklardan sadece biridir. 

Seyahatlerinizde yaşayabileceğiniz olası zorluklar karşısında sizlere destek olmak adına geliştirdiğimiz Aktif Yol Yardımı hizmetine, ihtiyaç hissettiğiniz an 0850 733 55 05 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman arkadaşlarımız 7 gün, 24 saat görev başındadır ve sorun yaşadığınız bölgeyi öğrendikten sonra size destek olmak için hızlıca harekete geçerler.

Garanti Kapsamında Honda Aktif Yol Yardımı’ndan Alabileceğiniz Hizmetler

Motosikletinizde meydana gelen garanti kapsamındaki arızalarla ilgili aşağıdaki hizmetleri Honda Aktif Yol Yardımı’ndan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Meydana gelen arızanın garanti kapsamında olup olmadığını Honda Yetkili Servisleri belirler.

Çekici Hizmeti

Transfer işlemi için çekici hizmeti kullanılır ve motosikletiniz en yakın Honda Yetkili Servisi’ne götürülür. Honda motosikletler için yerinde müdahale hizmeti verilmemektedir. Arıza ve / veya sorun, motosikletiniz Honda Yetkili Servisleri’ne çekildikten sonra tespit edilir. Garanti kapsamında değerlendirilir ise çekici hizmeti ücretsiz olarak verilir.

Ulaşım Hizmeti

İkamet ettiğiniz şehirden farklı bir noktadaysanız ulaşım hizmeti devreye girer. Motosikletiniz aynı gün size teslim edilemiyorsa gitmek istediğiniz noktaya ulaşmanız ve dönüp motosikletinizi alabilmeniz için gereken organizasyon sağlanıp ulaşım masraflarınız Honda tarafından karşılanır.

Konaklama

İkamet ettiğiniz şehirden farklı bir noktadaysanız devreye girebilen bir diğer hizmet konaklamadır. Motosikletiniz aynı gün size teslim edilemiyorsa konaklama talep edebilirsiniz. Bu durumda Honda sizin için rezervasyon dahil olmak üzere tüm konaklama organizasyonunu planlar ve masrafları karşılar.

Kaza veya Garanti Kapsamı Dışında Honda Aktif Yol Yardımı’ndan Alabileceğiniz Hizmetler

İsterseniz çekici hizmeti, isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimiz için talep oluşturabilirsiniz. Tahmini bedelleri önceden bildirilip sizden onay alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda tarafından yerine getirilir.

HİZMETLER

Honda Kasko

DETAY

Orijinal Ürün Garantisi

DETAY

Periyodik Bakım

DETAY